Objednávka e-booku:
"Tajomstvá prirodzeného chudnutia"

Získajte zdravšie, vitálnejšie a štíhlejšie telo,

plné energie bez námahy a obmedzovania.

 • ÁNO
  Objednávam si e-book „Tajomstvo prirodzeného chudnutia“ v hodnote 28 €.
 • ÁNO
  Viem, že k e-booku dostanem ako darček 3 skvelé bonusy.
 • ÁNO
  Viem, že tento e-book obdržím v elektronickej podobe v PDF formáte na svoj e-mail, ihneď po uhradení objednávky.
 • ÁNO
  Viem, že pokiaľ zistím, že tento e-book nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške.

Vyplňte pozorne svoje údaje do objednávky:

Nezabudnite vyplniť a pozorne prekontrolovať svoje údaje, zadané v objednávke. Predovšetkým, POZRITE NA EMAILOVÚ ADRESU, na ktorú, chcete zaslať e-book aj s bonusmi, hneď po prijatí platby na mojom účte.

Upozornenie pri objednávke pre Českú Republiku:

Ak chcete, aby vám bola faktúra vystavená na firmu a nie ste platcom DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť, stať sa identifikovanou osobou a musíte mi následne zaslať svoje IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste, alebo sa ňou nechcete stať, odporúčam vám zakúpiť si e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
chudnutie v menopauze ebook pre zeny
garancia 14 dni
Som nadšená. Presne takúto knižku som hľadala. Naozaj hodnotné informácie o chudnutí, hlavne pre ženy, ktoré sa pasujú s hormonálnymi zmenami. Ďakujem, za to, že som sa naučila, ako sa o seba starať, ako si zostaviť svoj jedálniček a našla som v knihe AHA momenty. Pochopila som, kde som robila chybu. Túto knihu vám odporúčam, každej z vás prinesie úľavu od nechcených kíl.
Daniela Sopócihttp://www.danjelik.sk/
Hľadala som návod, ako sa stravovať počas menopauzy. Tento eBook mi priniesol viac. Je úžasným, uceleným sprievodcom, vďaka ktorému som získala veľa ďalších rád a tipov. EBook odporúčam všetkým ženám, ktoré nedokážu schudnúť, a neustále držia diéty, alebo sa obmedzujú v jedle. Nájdete tu tajomstvo, ktoré vás posunie vpred na ceste za zdravou a štíhlou postavou. Ďakujem autorke za veľa praktických a užitočných rád.
Stanka Chmelíkováhttp://www.pullface.eu/

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@tatianabencekova.sk. Som tu pre Vás a rada Vám poradím a pomôžem.