Konzultácie

Pomôžem vám žiť naplno v období hormonálnych zmien, cítiť sa skvelo, mať kopec energie a pevné zdravie.

Tatiana Bencekova doma

Chcete svoje telo podporiť kvalitným jedlom a zmenou životného štýlu, aby ste mali peknú postavu a boli plné energie?

Tápete a potrebovali by ste poradiť, ako si vytvoriť VÝŽIVNÝ JEDÁLNIČEK, ktorý by vám pomohol, vyrovnať hormonálne hladiny a získať späť silu a optimizmus?

Trápi vás priberanie, aj keď ste nezmenili štýl svojho stravovania? 

Nepríjemné príznaky menopauzy vás unavujú a chceli by ste pomôcť svojmu telu vhodnou stravou?

Chcete sa začať správne stravovať a nastaviť zmeny vo svojom živote, ktoré vám prinesú vytúžené výsledky?

S tým všetkým vám VIEM POMÔCŤ

Čo môžete odo mňa očakávať

Strava a životný štýl vo veľkej miere ovplyvňujú to, ako sa cítite, ako vyzeráte, ako prežívate svoj život.

Každá z vás je iná, ale čo máte spoločné, je vaše ROZHODNUTIE, ako prejdete obdobím hormonálnych zmien. Ak si chcete udržať zdravie a peknú postavu, strava a zdravý životný štýl sú jadrom vášho úspechu.

Ja vás na tejto ceste podržím a pomôžem vám posunúť sa vpred.

Spolu sa pozrieme na PRÍČINY VÁŠHO PRIBERANIA, alebo nepríjemných príznakov menopauzy, ktoré vás trápia. Nájdeme cestu, ako podporiť organizmus.

Získate mnoho overených TIPOV A RÁD Z PRAXE. Tieto informácie vás naštartujú a postupným zavádzaním do praxe sa stanete tvorkyňami svojho života.

Nemusíte držať diéty, kupovať enormné množstvá doplnkov stravy a potiť sa vo fitness každý deň.

Postačí vám, pochopiť princípy zdravého stravovania a pár zmien v životnom štýle. A uvidíte ZÁZRAČNÚ PREMENU.

Čo vám naša spolupráca prinesie:

 • Prehodnotenie prístupu k jedlu, životnému štýlu, pohybu a oddychu
  Naučíte sa, ako sa správne stravovať. Ktoré jedlá vám spôsobujú zhoršenie príznakov menopauzy, alebo vás oberajú o energiu, ktoré naopak prinášajú silu a zlepšenie zdravotného stavu.
 • Zjednodušenie života
  S týmto prístupom nebudete musieť počítať kalórie, alebo sa denne vážiť. A pohyb bude pre vás radosťou a nie namáhavou činnosťou, ktorá by vás zbavila energie. S minimálnym nasadením, dosiahnete úžasne výsledky.
 • Schudnete
  Nesľubujem zázračné chudnutie 5 a viac kíl za týždeň, ale postupné ubúdanie kíl, ktoré vás poteší a povzbudí. Popracujete na svojom zdraví a kondícii, bez toho, aby ste sa museli v jedle obmedzovať. Budete plné sily a optimizmu vďaka niektorým zmenám, ktoré vás nabudia.
 • Úspech máte na dosah
  Prinesiem vám nové poznatky, ktoré nemusíte vyhľadávať prácne na internete. Zmenou stravovania, pridaním pohybu a eliminovaním stresu, dosiahnete svoj cieľ. Môžete to skúsiť aj samy, ale so mnou máte väčšiu šancu na úspech. Potiahnem vás aj vo chvíľach, keď by ste to najradšej vzdali.

Ako konzultácie prebiehajú

Ešte ste sa s online konzultáciami nestretli a neviete si predstaviť, čo vás čaká?

Konzultácie sú vedené online, cez WhatsApp, Zoom, alebo SKYPE, alebo telefonicky. Spojíte sa so mnou z pohodlia vášho domova. Konzultácie si dohodneme vopred, po vyplnení dotazníka, kde mi o sebe napíšete zopár informácií.

Varianty ponúkaných služieb

1.       Jednorázová konzultácia ................. 60 €

2.       Komplexná starostlivosť – konzultácia a vypracovanie jedálnička ......................130 €

3.       Dlhodobá spolupráca – s pravidelnými konzultáciami /hodinová konzultácia ... 60 €

1. Jednorázová konzultácia

Tento druh konzultácie je pre tie z vás, ktoré sú v smere výživy zorientované a potrebujú sa len poradiť a prebrať problémy, či už ohľadom priberania, alebo príznakov menopauzy.

 • Úvodom tejto konzultácie je vyplnenie dotazníka, ešte pred samotnou konzultáciou. Po jeho vyplnení mi ho pošlete na mail a ja si preštudujem všetky údaje, aby som vedela, čo vás trápi, kto ste, v akej situácii sa nachádzate. Pomôžu mi lepšie pochopiť vaše stravovacie návyky a s akými príznakmi hormonálnych zmien sa vyrovnávate.
 • Následne sa spojíme online v dohodnutom termíne. Konzultácia trvá približne 1 hodinu. Rozoberieme spolu vaše stravovanie, zodpoviem vaše otázky ohľadom výživy, zdravého životného štýlu – poradím vám ako sa stravovať, ako zmierniť príznaky prechodu. Vysvetlím vám, aké potraviny uprednostniť, ktorých sa vyvarovať a porozprávame sa o vhodnosti doplnkov stravy. Prekonzultujeme spolu vaše plány, čo chcete dosiahnuť. Akým zmenám ste otvorené.
 • Vysvetlím vám podrobne a do detailov, ako zmeniť svoj prístup k jedlu, k sebe, k všetkému, čo aktuálne riešite. Naučím vás, ako sa naladiť na nový životný štýl. Dostanete základné informácie k stravovaniu a k zmenám, ktoré vás čakajú.

2. Komplexná starostlivosť – konzultácia a vypracovanie jedálnička

Ak chcete zmeniť svoj jedálniček a životný štýl od základov, pomocou tejto komplexnej starostlivosti sa naučíte, ako sa stravovať, aké kroky podniknúť, aby ste sa posunuli na svojej ceste.

 • Úvodom tejto konzultácie je vyplnenie dotazníka ešte pred samotnou konzultáciou. Po jeho vyplnení mi ho pošlete na mail a ja si preštudujem všetky údaje, aby som vedela, čo vás trápi, kto ste, v akej situácii sa nachádzate. Konkrétne potom preberieme problémy do detailov.
 • Potom sa spojíme online, v dohodnutom termíne a táto konzultácia trvá 1 hodinu.
 • Následne vám vypracujem jedálniček s odporúčaniami na mieru. Nájdete v ňom všetko dôležité a potrebné k tomu, aby ste vedeli, aké kroky podniknúť, či už v oblasti stravy, alebo riešenia príznakov menopauzy. Dostanete aj tipy a rady, ako zvládať hormonálne zmeny, ktorými prechádzate.

3. Dlhodobá spolupráca – s pravidelnými konzultáciami

Dlhodobá spolupráca je efektívnou pomocou pre klientky, ktoré si už prešli komplexnou starostlivosťou.

 • Jedná sa o telefonické konzultácie v trvaní 60 minút – väčšinou 1- 2x do mesiaca, alebo individuálne podľa potreby.
 • Pri každej konzultácii preberieme, čo sa vám podarilo, čo vám vyhovuje a v čom pociťujete, že by bolo lepšie urobiť zmeny.

Referencie

Od spolupráce s Tatianou som čakala, že sa zbavím nadbytočných kíl, najviac ma trápili tukové vankúše na bruchu. Nevedela som si presne predstaviť, ako komplexná starostlivosť prebieha a čo všetko je s tým spojené. Online rozhovory boli veľmi príjemné a bola som rada, že nemusím nikam chodiť a ušetrila som kopec času. Za 2 mesiace som schudla 6 kíl, mám viac energie, môj spánok sa veľmi zlepšil a už nepociťujem príznaky menopauzy tak intenzívne. Ešte mám stále na čom pracovať, ale už viem, ako si pripraviť svoj jedálniček a čo robiť proti nepríjemným príznakom menopauzy. Tatianu odporúčam každej žene, ktorá si chce zlepšiť svoje zdravie pomocou jedla a zmenou životného štýlu.
Kvetka Podhorská
Konzultácia s pani Tatianou bola pre mňa veľkým prínosom. Prečítala som jej knihy: 10 krokov k zvládnutiu menopauzy prirodzenou cestou a Tajomstvá prirodzeného chudnutia, takže som bola nabitá vedomosťami, ako sa vyrovnať s menopauzou a ako sa stravovať. Začala som rady a tipy zavádzať do praxe a uvítala som možnosť spojiť sa online, aby som sa mohla popýtať na všetko potrebné. Počas konzultácie mi pani Tatiana zodpovedala všetky otázky a poradila mi ako sa posunúť ďalej. Bolo to príjemné stretnutie a konzultáciu vám odporúčam.
Jana Halgasová
Chcem oceniť vašu pomoc, trpela som návalmi a priberala som aj z vody. Už som si nevedela dať rady, až som narazila na vašu webovú stránku. Mrzí ma, že som o vás nevedela už skôr, nemusela som sa tak dlho trápiť. Schudla som 5 kíl a cítim sa výborne. Návaly sa zmiernili a ďakujem za inšpiráciu k zdravým a chutným receptom. Sú ľahké na prípravu a môžem povedať, že si na jedle pochutnávam a hlavne mám plno energie.
Janka Pietrová
Veľká vďaka za to, že ste sa mi venovali s takým nasadením. Cítim sa oveľa lepšie, keď ste mi poradili a vypočuli ma. Myslela som si, že si niektoré veci namýšľam a veru som sa aj poriadne skritizovala za to, že priberám a neviem sa zastaviť. Po konzultácii s vami mi to docvaklo. Už viem, kde som robila chyby a ďakujem za cenné rady. A zmenou stravy a niektorými úpravami mojej dennej rutiny sa mi konečne darí poriadne sa vyspať. Spánok bol mojou nočnou morou.
Zuzana Vrabcová

Potrebujete s niečím poradiť? Napíšte mi

Ak si neviete vybrať, ktorý variant služieb je pre vás vhodný, napíšte mi správu do tohto formulára.

Nájdeme najefektívnejšie riešenie vašich problémov.

Potrebujete poradiť?

Napíšte mi

INFORMÁCIA PRE VÁS

Som výživovou poradkyňou a nasmerujem vás na cestu k zdraviu, ale najdôležitejšou osobou, ktorá urobí zmeny, STE VY. Nenesiem zodpovednosť za vaše zdravie, tú máte len vy. V prípade akýchkoľvek zdravotných ťažkostí vám odporúčam vyhľadať lekársku pomoc s cieľom poskytnutia odbornej diagnostickej a liečebnej starostlivosti.