Objednávka e-booku:

AKO ZVÍŤAZIŤ NAD NESPAVOSŤOU V MENOPAUZE

  • ÁNO
    Objednávam si e-book „Ako zvíťaziť nad nespavosťou v menopauze“ za 25 €.
  • ÁNO
    Viem, že tento e-book obdržím v elektronickej podobe v PDF formáte na svoj e-mail, ihneď po uhradení objednávky.
  • ÁNO
    Viem, že pokiaľ zistím, že tento e-book nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške.

Vyplňte pozorne svoje údaje do objednávky:

Nezabudnite vyplniť a pozorne prekontrolovať svoje údaje, zadané v objednávke. Predovšetkým, POZRITE NA EMAILOVÚ ADRESU, na ktorú, chcete zaslať e-book, hneď po prijatí platby na mojom účte.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
ebook o spanku v menopauze
Som žena, u ktorej začala nespavosť už počas perimenopauzy. Skúšala som babské rady, aj mnohé doplnky stravy, bylinky...Tento ebook mi pomohol pochopiť, kde som robila chyby. Ďakujem Tatiana za napísanie tejto knihy, ja aj moje priateľky sme boli nadšené. Skutočne mi zmenila život od základov. Môj spánok je pre mňa zdrojom sily a úľavy.
Ľubica Šoulová´
Prechádzam menopauzou a problémy so spánkom mi dávali poriadne zabrať. Hľadala som zdroje, ktoré by mi priniesli návod, čo mám robiť, aby som sa konečne dobre vyspala. A narazila som na tento eBook. Odporúčam ho všetkým ženám, ktoré tápu a nevedia, ako sa zbaviť nespavosti, alebo prerušovaného spánku. Našla som tu rady, ktoré mi pomohli pochopiť veľa vecí, ohľadom spánku, aj hormonálnych zmien.
Daniela Hlubíková

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@tatianabencekova.sk. Som tu pre Vás a rada Vám poradím a pomôžem.