Objednávka e-booku:
"10 krokov k zvládnutiu menopauzy prirodzenou cestou"

Získajte energiu, lepší spánok, zastavte návaly
a nočné potenie, odbúrajte nechcené kilá

 • ÁNO
  Objednávam si e-book „10 krokov k zvládnutiu menopauzy prirodzenou cestou“ v hodnote 28 €.
 • ÁNO
  Viem, že k e-booku dostanem 3 skvelé bonusy v celkovej hodnote 40 €.
 • ÁNO
  Viem, že tento e-book obdržím v elektronickej podobe v PDF formáte na svoj e-mail, ihneď po uhradení objednávky.
 • ÁNO
  Viem, že pokiaľ zistím, že tento e-book nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške.

Vyplňte pozorne svoje údaje do objednávky:

Nezabudnite vyplniť a pozorne prekontrolovať svoje údaje, zadané v objednávke. Predovšetkým, pozrite na emailovú adresu, na ktorú, chcete zaslať e-book aj s bonusmi, hneď po prijatí platby na mojom účte.

Upozornenie pri objednávke pre Českú Republiku:

Ak chcete, aby vám bola faktúra vystavená na firmu a nie ste platcom DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť, stať sa identifikovanou osobou a musíte mi následne zaslať svoje IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste, alebo sa ňou nechcete stať, odporúčam vám zakúpiť si e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
eBook 10 krokov k zvladnutiu menopauzy
garancia 14 dni
Držala som sa rád, ktoré Tatiana v tejto knihe odporúča a môžem povedať, že sa mi uľavilo. Pochopila som, čo sa so mnou v tomto období deje, prečo mám návaly a zle spím. A hlavne som našla riešenie. Nechcela som sa pustiť cestou hormonálnej substitučnej liečby, preto som hľadala alternatívny smer. A pomocou tejto knihy som vykročila na cestu, ktorá mi pomáha.
Anna Kollárová
Táto kniha mi prišla vhod. Zmietala som sa v spleti hormonálnych zmien. Bola som nervózna, nespala som dobre a zmeny nálad mi uberali na radosti zo života. Tatiana ponúka v tejto knihe veľa rád, ako sa vysporiadať s prechodom. Som nadšená, že sa viem sama postarať o zlepšenie môjho stavu...
Petra Janková

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@tatianabencekova.sk. Som tu pre Vás a rada Vám poradím a pomôžem.