Objednávka e-booku:
"Vaše telo a hormóny v rovnováhe"

Prirodzený prechod menopauzou:
zvládnite symptómy menopauzy
pomocou výživnej stravy

  • ÁNO
    Objednávam si e-book „Vaše telo a hormóny v rovnováhe“ za symbolických 15 €.
  • ÁNO
    Viem, že tento e-book obdržím v elektronickej podobe v PDF formáte na svoj e-mail, ihneď po uhradení objednávky.
  • ÁNO
    Viem, že pokiaľ zistím, že tento e-book nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške.

Vyplňte pozorne svoje údaje do objednávky:

Nezabudnite vyplniť a pozorne prekontrolovať svoje údaje, zadané v objednávke. Predovšetkým, POZRITE NA EMAILOVÚ ADRESU, na ktorú, chcete zaslať e-book aj s bonusmi, hneď po prijatí platby na mojom účte.

Upozornenie pri objednávke pre Českú Republiku:

Ak chcete, aby vám bola faktúra vystavená na firmu a nie ste platcom DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť, stať sa identifikovanou osobou a musíte mi následne zaslať svoje IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste, alebo sa ňou nechcete stať, odporúčam vám zakúpiť si e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
ebook Vase telo a hormony
Ako by som nazvala tento eBook? Je to okno do vašej menopauzálnej duše. Som vďačná pani Tatiane za kompletný návod, čomu sa počas menopauzy radšej vyhnúť a naopak, ktoré jedlá sú balzamom pre moje telo a moju dušu. Pochopila som, že strava je v tomto období základom, od ktorého sa odvíjajú moje nálady, ale tiež návaly, či nespavosť. Určite vám odporúčam prejsť si tieto rady a tipy, ako sa vyrovnať s menopauzou, zmenou svojich stravovacích návykov.
Dáša Kollárová´
Prechádzam menopauzou a podarilo sa mi poriadne pribrať. Hľadala som zdroje, ktoré by mi priniesli návod, ako schudnúť, alebo ako sa správne stravovať, aby som už nepriberala. A narazila som na tento eBook. Odporúčam ho všetkým ženám, ktoré tápu a nevedia, ako sa v období hormonálnych zmien stravovať. Ďakujem Tatiane za obsiahly návod, ako zmeniť svoj jedálniček, čo do neho pridať a čo ubrať. Našla som tu rady, ktoré mi pomohli pochopiť veľa vecí, ohľadom jedla, aj menopauzy.
Kvetka Podhájska

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@tatianabencekova.sk. Som tu pre Vás a rada Vám poradím a pomôžem.