Tatiana Benčeková

Odhalím vám spôsoby, ako si vytvárať vo svojom živote pozitívne energie a zbaviť sa nánosov, ktoré vás brzdia vo vašom napredovaní. Vlastné negatívne myšlienky a emócie viete ovládať a ja vás naučím ako.

Pomohla som už stovkám klientov, ktorí vďaka terapiám našli svoj smer a posunuli sa vpred. Ak sa rozhodnete pre terapiu, môžem pomôcť aj vám.

Všetko je možné, stačí si veriť a mať silnú vôľu urobiť zmenu.

Tatiana Bencekova terapeutka zien

Vnímanie energií

Už ako malé dieťa som vnímala energie a nálady vo svojom okolí. Stačilo mi vstúpiť do miestnosti a vycítila som atmosféru, ktorá tam panovala. Ak boli moji rodičia pohádaní, alebo nahnevaní, hneď som to vedela.

Počas môjho dospievania som mala zážitky, ktoré sa spájali s druhými ľuďmi a ja som vopred vedela, že sa s nimi niečo stane. Nevedela som, prečo je to tak, niekedy som sa aj rozplakala, lebo mi bolo ľúto, že tých ľudí už viac neuvidím. V tom období a ešte aj niekoľko rokov neskôr, som si neuvedomovala, že vnímam emócie ľudí vo svojom okolí.

Keď som bola vo väčšej spoločnosti, necítila som sa veľakrát dobre a nechápala som, čo je toho príčinou. Teraz už viem, že som preberala energie v týchto skupinách, hlavne energie pár jednotlivcov, ktorí vysielali negatívne vyžarovanie.

Ak sú ľudia nahnevaní, nervózni, alebo majú z niečoho strach, prejaví sa to na vibračnej úrovni.

A tiež ľudia naplnení radosťou, ktorí sú šťastní, vysielajú pozitívne správy. Pri tých som vždy vycítila radosť a dobrú náladu.

Impulz začať s liečením

Hovorí sa, že ak sa vám prestane dariť, alebo vám do života vstúpi choroba, telo a duša vám chcú niečo povedať. Väčšinou vás upozornia, že nejdete správnou cestou a je potrebná zmena. Môj život bol plný povinností, obáv a strachu o blízkych a na seba som zabúdala. Až kým som nedostala od života stop.

Začiatky boli ťažké a otázky typu:

„ Prečo práve ja? Kde robím chybu, čo sa za všetkým skrýva?“, sa postupne vynárali jedna za druhou.

A moja duša sa mi prihovárala, najskôr potichu, neskôr už na mňa kričala.

Zmeň sa a choď za tým, čo ťa láka, v čom si dobrá, pre čo si predurčená. Nasleduj dary, ktoré ti boli vložené do vienka.

A môj život sa zmenil od základov. V začiatkoch ma viedla liečiteľka, ktorá má zasvätila do tajov liečenia a ja som sa prirodzene pustila do úžasných techník prinášajúcich úľavu.

Najskôr som pomáhala priateľom a známym a neskôr sa moja klientela rozrástla. Moja vnímavosť energií sa neustále zväčšovala a začala som skúmať bloky, energie a programy, ktoré si títo ľudia so sebou niesli a oberali ich o radosť v živote.

Takto som pomáhala odstrániť staré emocionálne zážitky a zvýšiť energiu, ktorá im chýbala. Viedla som ich za ruku a učila novým technikám, pomocou ktorých začali prekonávať prekážky na ich životnej púti. Časom  som zistila, že dokážem vidieť vnútorným zrakom mojej mysle. Keď sa sústredím na človeka, ktorému chcem pomôcť, pred vnútorným zrakom mi prebehne film, v ktorom vidím veci, súvisiace s problémom, ktorý chceme vyriešiť.

Každá myšlienka prenáša emócie a energiu a pomocou myšlienok posielam lásku a liečivú energiu ľuďom aj na diaľku. Pri práci SRT a SpR mi stačí napojiť sa na klienta, ktorý ma požiadal o pomoc a prečistím mu negatívne energie, alebo bloky, ktoré sa pri terapii vynoria.

Tatiana Bencekova v lese web

Spoločne nájdeme riešenie

V každom z vás svieti nádherné svetlo, je to vnútorný hlas, ktorý vás vedie a pomáha vám prejsť životom. Niekedy však bloky zabránia tomu, aby ste svojmu vnútornému hlasu s dôverou načúvali.

A v tomto momente nastupujem ja a pomocou liečenia energiami vám pomôžem, aby ste sa uvoľnili a našli smer na svojej životnej púti.

Prevezmite zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a otvorte sa novým príležitostiam. Prevediem vás tajomnou cestou, na ktorej sa prihovoríme vašej jedinečnej duši.

Stačí sa prihlásiť na terapiu a urobiť prvý krok k vašej transformácii.
Teším sa na vás.

Ak cítite, že by vám terapia priniesla vytúžené uvoľnenie,

môžete si ju rezervovať tu:

Budem sa na vás tešiť

Tatiana:)

Absolvovala som:

  • Spriritual Response Therapy
  • Spiritual recovering
  • International Academy of Spiritual Sciences&Metaphysics

Naďalej sa venujem svojmu napredovaniu a pokračujem štúdiom na International Academy of Spiritual Sciences &Metaphysics, kde nás duchovní učitelia a lektori vedú a pomáhajú nám rozvíjať tvorivé sily duchovného rastu.

Zúčastňujem sa seminárov a webinárov, ktoré sa venujú terapiám a sebarozvoju. Neustále sa vzdelávam pomocou kníh, alebo vedeckých internetových stránok, ktoré sa venujú oblasti alternatívnych metód a metafyziky.