TRÁPIA VÁS PRÍZNAKY MENOPAUZY?

Máte PROBLÉMY S NÁVALMI, nočným potením a nedostatkom spánku?

Prekvapili vás POCITY ÚZKOSTI a pričasté zmeny nálad?

PRIBRALI STE a neviete sa nadbytočných kíl zbaviť?

 • Návaly tepla vás oberajú o radosť zo života?
  Počas dňa vás často prekvapia. Cítite ako sa červenáte a po chrbte vám stekajú kvapky potu. Máte z návalov nepríjemné pocity a je vám trápne.
 • Váš menštruačný cyklus je pre vás veľkou neznámou?
  Neviete sa už spoľahnúť na pravidelnosť svojho menštruačného cyklu. Buď je cyklus krátky, alebo naopak, menštruácia sa dostaví až po 2-3 mesiacoch. Menštruácia je silná a bolestivá.
 • Neviete sa na nič sústrediť a zdá sa vám, že váš mozog nepracuje ako by mal?
  Vaša koncentrácia je veľmi slabá a už po chvíli akejkoľvek činnosti zistíte, že si neviete na niečo spomenúť. Počas rozhovorov hľadáte slová, vaše myslenie je ako v hmle.
 • V noci sa budíte na návaly tepla a následný chlad, búši vám srdce ako o závod?
  Váš spánok je často počas noci prerušený návalmi. Budíte sa na to, že ste celé spotené a srdce vám ide vyskočiť z hrude. Keď návaly opadnú, ostane vám zima.
 • Pribrali ste na bruchu a na bokoch?
  Zistili ste, že už nič neoblečiete, všetko je vám úzke a pritom ste nezmenili jedálniček a myslíte, že aj pohybu máte dosť. Vyskúšali ste rôzne diéty, ale nič nezaberá a nadbytočných kíl sa neviete zbaviť.
 • Suchosť pošvy a znížené libido vás oberajú o radosť zo sexu?
  Váš sexuálny život môžete prirovnať k nepodarenej komédii. Vzdali ste sa sexuálneho života a máte problémy s partnerom.

Našli ste sa v týchto vetách?

A čo keby som vám povedala, že mám pre vás riešenie a budete sa cítiť oveľa lepšie?

Ak váhate, je to úplne prirodzené. Určite ste sa už pokúsili zmeniť životný štýl, prekopali svoj jedálniček, vyhodili nemálo peňazí za doplnky stravy, určené pre ženy v menopauze

A ZDÁ SA VÁM, ŽE NIČ NEPOMÁHA...

Mnoho žien si neverí, alebo sa vzdá hneď na začiatku.

Zmeny, ktoré dokážete urobiť, sú jednoduché a prinášajú výsledky. Sama som si tým prešla.

Naučím vás ako dať svoje hormóny do poriadku.

Tatiana Bencekova v lese web

Volám sa Tatiana Benčeková

a som zakladateľkou komunity žien, ktoré vstupujú do perimenopauzy a menopauzy, alebo už týmto náročným obdobím zmien prechádzajú.

Som koučka v oblasti holistickej výživy, alternatívnych prístupov, aromaterapie a terapeutka duše.

Učím ženy prechádzať cestami hormonálneho labyrintu, pomocou jednoduchých zmien v ich doterajšom životnom štýle, v kombinácii s alternatívnymi a terapeutickými metódami.

Čo presne sa v e-booku dozviete a naučíte?

 • Čo spôsobuje hormonálnu nerovnováhu počas menopauzy
  Ak ste si mysleli, že už nie je žiadna nádej, nezúfajte. Nepríjemných príznakov menopauzy sa dokážete zbaviť a nemusíte chodiť od lekára k lekárovi, alebo sa dopovať hormonálnymi liekmi.
 • Ako vyriešiť hormonálne zmeny, ktoré vás oberajú o spánok, dobrú náladu a peknú postavu
  Zistíte, prečo ste už ráno unavené, čo vám únavu spôsobuje, prečo majú byť hormóny: estrogén a progesterón vyvážené.
 • Nájdete tu konkrétne návody, ako sa vysporiadať s návalmi, problémami so spánkom, búšením srdca, či priberaním
  Dokážete to pomocou zdravého životného štýlu, výživnej stravy, pohybu, kvalitného spánku a znížením stresu v každodennom živote.
 • Dozviete sa, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa chcete zbaviť nepríjemných príznakov
  Cítiť sa zdravo, krásne a byť plná energie v období prechodu, nie je o extrémnych diétach, alebo nadmernom pohybe.
 • Predstavím vám postupy, ktoré vám uľahčia prechod menopauzou. Postupy, ktoré pomohli mne aj ostatným ženám
  Naučíte sa milovať samy seba, nastane u vás pozitívna zmena, ktorá vám dodá elán a chuť do života. Pocítite prílev energie.

Ste zvedavé, čo vás na stránkach e-booku čaká?

eBook 10 krokov k zvladnutiu menopauzy
 • Návody a postupy, ako dosiahnuť hormonálnu rovnováhu,
 • odskúšané metódy, ako sa zbaviť návalov a nočného potenia,
 • tipy na bylinky a doplnky stravy, ktoré vám pomôžu s príznakmi menopauzy,
 • overené postupy, ako si dopomôcť ku kvalitnému spánku,
 • odpovede na otázky, ako utíšiť pocity úzkosti a zlepšiť si náladu,
 • praktické rady, ako sa postarať o intímne časti svojho tela,
 • základné pravidlá stravovania v prechode.

A koľko vás to bude stáť?

Cena tohto e-booku je

28 EUR (vrátane DPH)

Vďaka informáciám, ktoré v tomto e-booku nájdete, budete vedieť, ako čeliť výzvam hormonálnej nerovnováhy. Naučíte sa, ako nepríjemné príznaky spojené s perimenopauzou a menopauzou vyriešiť. Ukážem vám, ako sa máte o seba starať, navediem vás na cestu, ktorá vám prinesie úľavu a zlepší kvalitu vášho života.

Zdá sa vám to nemožné?

Obávate sa, že to nedokážete? Myslíte, že ste už všetko vyskúšali a nič vám nepomôže? Mávli ste rukou a pochybujete, že nájdete energiu zmeniť svoj životný štýl?

VIEM AKO SA CÍTITE...

V e-booku vám ponúkam overené postupy z praxe. Možno si hovoríte, že informácie sú k dispozícii aj inde a zadarmo. Máte pravdu, určite sú, ale v tomto e-booku ich máte na jednom mieste. Ušetríte si kopu času a energie a miesto hľadania na internete, sa budete môcť venovať samy sebe a uviesť získané poznatky do svojho každodenného života.


Aby som vám uľahčila rozhodovanie:

pri kúpe e-booku, získate ešte tieto

 3 DARČEKY,

ktoré sú bonusmi, len k tomuto e-booku,

a nedajú sa kúpiť samostatne.

Bonus č.1

Kuchárska kniha pre ženy v menopauze

V tejto jednoduchej kuchárke nájdete jedlá, ktoré vám pomôžu udržať si peknú postavu. Ale nielen to. Dodajú vám kopec energie a podporia vašu krásu.
Rada pripravujem nové jedlá a skúšam zaujímavé recepty a verím, že si mnohé z nich obľúbite.
Ich príprava je rýchla a ľahká, nezaberie vám veľa času, a prekvapia vás jedinečnou chuťou. Benefitom je príjem živín, ktoré vám pomôžu zmierniť nežiadúce príznaky menopauzy.


kucharska kniha pre zeny v menopauze

Bonus č.2

Pracovný zošit k e-booku

V tomto pracovnom zošite sú pre vás pripravené techniky, pomocou ktorých zharmonizujete svoje hormonálne hladiny. Svoje teoretické vedomosti si vyskúšate v praxi. Nazriete do svojho vnútra a naučíte sa pozorovať a eliminovať príznaky, ktoré vás trápia. Nájdete tu návod, ako zmeniť svoj životný štýl a stravu. Objavíte metódy, ktoré vás uvoľnia a prinesú viac sebalásky a sebapodpory.


pracovny zosit pre zeny v menopauze

Bonus č.3

Cyklovanie semien

Cyklovanie semien je prirodzeným riešením hormonálnej nerovnováhy. Jedná sa o veľmi jednoduchý spôsob. Naturopati ho využívajú už dlhé roky, aby pomohli ženám, zbaviť sa PMS, problémov s menštruačným cyklom, alebo príznakov menopauzy. V tomto e-booku sa naučíte, čo je cyklovanie semien a ako vám pomôže. Tiež praktický návod, ako semená konzumovať počas cyklu. A na konci nájdete zopár receptov na sladké maškrty so semienkami.

eBook cyklovanie semien pre zeny v menopauze

E-book a bonusy sa mi páčia:)

Referencie

Menopauza čaká každú ženu a má množstvo podôb. Žiaľ, väčšina z nich nie je príjemná. Ak však siahnete po tejto knihe, získate nad mnohými prejavmi menopauzy kontrolu. Pochopíte, že v tom nie ste sama a nemusíte prežiť dlhšie obdobie svojho života v nepríjemnom stave. Už po prvých vetách v tejto knihe je zrejmé, že Táňa odovzdáva nielen cenné znalosti, ale aj osobnú skúsenosť. Odporúčam túto knihu každej uvedomelej žene. Či už v menopauze ste, alebo na ňu ešte len čakáte, zíde sa vám v každom prípade.
Editka
Edita Angyalováwww.diagnozapodnikatel.sk
Táni, ďakujem za tvoju knižku. Príjemne ma prekvapilo, koľko je v nej odborných znalostí a tiež jej praktickosť. A napriek tomu je veľmi „čítavá“. Úžasné, že si všetky tieto svoje znalosti dala do jedného uceleného formátu. Verím, že ma už menopauza neprekvapí. Táto kniha je naozaj to, čo som potrebovala. Odporúčam ju všetkým ženám, ktoré prechádzajú obdobím perimenopauzy a menopauzy. Teraz som pripravená vziať všetko do svojich rúk a urobiť zmenu k lepšiemu! Veľká vďaka.
Katarínka
Katarína Jarombekováwww.regresky.sk
Menopauza sa u mňa prejavila priberaním na váhe a návalmi, ktoré ma veľmi obmedzovali. Preto som začala hľadať zdroj informácií, ktorý by pokrýval témy ohľadom hormonálnej nerovnováhy. Táto kniha je naozaj to, čo som potrebovala. Knihu odporúčam všetkým ženám, ktoré prechádzajú obdobím perimenopauzy a menopauzy. Teraz som pripravená vziať všetko do svojich rúk a urobiť zmenu k lepšiemu! Veľká vďaka.
zena
Mária Horváthová
Od knihy som očakávala, že mi pomôže s návalmi tepla a nespavosťou. Chcela som získať informácie, ako sa o seba starať počas perimenopauzy. Dozvedela som sa mnoho zaujímavých vecí, teraz je len na mne, aby som si ich zakomponovala do svojho života. Túto knihu odporúčam všetkým ženám, ktoré nevedia, ako sa s hormonálnymi zmenami vysporiadať a zbytočne trpia. Som vďačná za tipy, ktoré mi priniesli nový pohľad na ženské problémy spojené s touto fázou života. Veľká vďaka, som nadšená.
Stefancinova Evicka
Eva Štefančinová

Predstavte si, aký bude váš život, ak:

 • budú návaly pre vás minulosťou,
 • znovu sa do ružova vyspíte,
 • nebudete priberať na bruchu a na bokoch,
 • vaša pleť bude žiarivá a krásna,
 • stres budete znášať oveľa ľahšie,
 • zlepší sa váš sexuálny a partnerský život,
 • budete mať dobrú náladu a kopec energie.

Viem, že vám dokážem pomôcť, zbaviť sa príznakov, pretože som si sama prešla perimenopauzou a menopauzou. Návaly boli každodennou súčasťou môjho života, bojovala som s kilami navyše, môj menštruačný cyklus sa úplne zbláznil a nálady sa mi menili z minúty na minútu.

Pomohla som už mnohým ženám, aby sa cítili skvele, našli svoju stratenú rovnováhu a uvedomili si svoju ženskosť. A VÁM SA TO PODARÍ TIEŽ.

Tu si môžete objednať svoj e-book:

"10 krokov k zvládnutiu menopauzy prirodzenou cestou"

za 28 EUR (vrátane DPH).

Už nič neodkladajte, vyriešte hormonálnu nerovnováhu raz a navždy. Čím skôr sa posuniete za svojim cieľom, o to skôr ho dosiahnete. Zvýšite si tak šancu na plnohodnotný a príjemný život.

bonusy k ebooku o menopauze

Kliknite na tlačítko kúpiť ebook  >>> a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Ebook vám príde mailom, na vami zadanú mailovú adresu, v pdf formáte, hneď ako sa objaví úhrada na mojom účte.

Tatiana Bencekova

Máte nejaké otázky? Môžete ma kontaktovať na email info@tatianabencekova.sk. Som tu pre vás.

Informácie v tomto e-booku slúžia len ako informácia a nenahrádzajú lekársku starostlivosť.
Nestanovujú vašu diagnózu a ak máte zdravotné problémy, je potrebné navštíviť svojho lekára.