Cítite potrebu pozrieť sa na svoje životné situácie z iného uhla pohľadu

a radi by ste sa niekomu zverili?

Prechádzate zložitým obdobím svojho života, potrebujete pochopiť čo sa deje a ako sa z toho bludného kruhu dostať von? Uvítali by ste radu a pomoc a radi by ste našli zmysel svojho života?

Riešite svoje partnerské a rodinné vzťahy a tušíte, že teraz je tá správna chvíľa na nich popracovať?

Čo vás najviac trápi?

Chceli by ste sa zbaviť trápenia ohľadom straty, rozchodu, alebo zmeny a neviete sa naštartovať do nového života?

Je mnoho spôsobov, pomocou ktorých viete nájsť odpovede na tieto otázky.

Ja vám ponúkam terapie.

Ukážem vám ako naplno využiť váš potenciál a vaše schopnosti v súlade s hlasom vašej duše.


Tatiana Benčeková 

Vďaka mojim skúsenostiam s terapiami, ktorým sa venujem od roku 2013, vám pomôžem nájsť vnútornú rovnováhu a privediem vás na cestu k sebarealizácii. Počas tejto praxe som absolvovala už stovky osobných a online terapií a pomohla klientom prevziať život do vlastných rúk.

Negatívne energie, ktorá sa ukladajú vo vašom podvedomí,, vás môžu blokovať a vytvoriť vnútorné obmedzenia, alebo vzorce správania, ktoré vás brzdia.

Keď ich spolu odhalíme, prichádza k hlbokému uvedomeniu a napredovaniu.  

tatiana bencekova

Viem, možno vám to pripadá zvláštne, ako by som vám mohla pomocou terapie ukázať novú cestu a zbaviť sa starého a nechceného. Aj ja som bola na začiatku nedôverčivá a hľadala som súvislosti, chcela som dôkazy, že terapie fungujú a pomáhajú.

Viem, že terapie sú nápomocné a pokúsim sa to vysvetliť aj vám.

Počas terapií sa napájam na vaše Vyššie Ja a vy viete, že váš život je tvorený vašimi myšlienkami a emóciami, ktoré viete ovplyvniť. A práve tieto myšlienky, emócie a pocity spoločne, pomocou terapie preskúmame a uvedieme do činnosti.

Väčšina vašich problémov, či už je to na fyzickej, alebo duševnej úrovni, je spôsobená nahromadenými negatívnymi energiami, ktoré ste si počas ich prežitia v sebe uložili. Pomocou terapie sa týchto disharmonických energií a blokov zbavíte. Terapie vediem s maximálnym sústredením na váš vnútorný život. Spoločne nájdeme príčiny a získame informácie, ktorým sa podrobne povenujeme a vďaka nim nájdete svoj smer a životnú cestu.

Čo získate terapiou SRT a SpR:

  • odblokujeme disharmonické energie pochádzajúce z traumatických zážitkov, stresových a konfliktných situácií,
  • zbavíte sa strachu, úzkosti, fóbií, ktoré vás okrádajú o radosť zo života,
  • vyriešime problémy so zaspávaním a z toho plynúcu únavu a nedostatok energie,
  • preberieme spolu pocity smútku a trápenie ohľadom straty, rozchodu, alebo náhlej zmeny vo vašom živote,
  • odstránime problémy s koncentráciou a pamäťou,
  • uvoľníme programy, ktoré blokujú liečenie na fyzickej úrovni,
  • odstránime príčiny nadváhy,
  • odblokujeme hojnosť a prosperitu,
  • identifikujeme negatívne presvedčenia, ktoré vám spôsobujú problémy.

Aké zmeny u vás nastanú:

Usporiadate si svoje myšlienky.

Objavíte to najlepšie riešenie.

Dopracujete sa k vytúženému cieľu.

Objavíte svoje silné aj slabé stránky.

Budete vedieť, čomu máte vo svojom živote venovať svoju pozornosť.

Pochopíte signály tela a porozumiete, čo vám duša chce nimi ukázať.

Dám vám návod s praktickými krokmi, ako sa zmeniť a podporiť telo aj dušu.

sviecky a atmosfera pri SRT a SpR terapii

Vďaka terapii pocítite úľavu a precitnete do reality. Dozviete sa mnoho vecí, o ktorých ste doteraz netušili. Spoznáte lepšie sami seba a budete sa vedieť  orientovať vo svojom každodennom živote.

Nahliadneme do sveta, kde uvidíte váš problém z iného uhla pohľadu a pochopíte hlbšie súvislosti, ktoré vám pomôžu nájsť správne riešenie.

Potrebujete radu, alebo pomoc pri tom, čo vás trápi?

Neviete si s niečím rady?

Prechádzate obdobím svojho života, ktorému nerozumiete? Pýtajte sa.

Opýtajte sa na všetko, čo vás trápi. Viem, ako dokáže pomôcť názor nestranného človeka a jeho pohľad na vaše trápenie, obavy, životné situácie, ktorými prechádzate. Veľakrát sa odhalí to, čo ste nechceli, alebo nedokázali vidieť a zrazu sa pred vami otvorí svet, o ktorom ste tušili, ale pokladali ste ho len za hmlistú predstavu.

Ak potrebujete osobný kontakt, môžete využiť možnosť online terapie.

Ak sa chcete opýtať na všetko, čo vás trápi, čo neviete sami vyriešiť, alebo by ste chceli porozumieť životnej situácii, v ktorej sa práve nachádzate, ozvite sa mi.

Čo o terapiách povedali klienti

Referencie

Po prvej terapii s Tatianou som pochopila, prečo sa mi niektoré veci počas môjho života opakujú. Nasmerovala ma a našli sme odkaz, kde robím neustále chybu. Teraz už viem, čo môžem pre seba urobiť. Všetko do seba nádherne zapadlo ako puzzle. Terapie si užívam a veľakrát ostanem prekvapená, čo všetko sa pri nich vynorí.
Petra K.
Tatianka, ďakujem Vám za teplo a svetlo, ktoré ma tak hrialo, keď som ho veľmi potrebovala, ďakujem Vám, že ste ma vždy vypočuli a dali mi pocit blízkosti a spolupatričnosti. Ďakujem Pánu Bohu, nebesiam, vesmírnej energii, že mi Vás poslali. Nech sú všetky Vaše dni zaliate svetlom Božej lásky.
Silvia H.
Stretnutie s Tatianou bolo príjemné. Má profesionálny prístup a počas sedenia vám vysvetlí všetko, čo robí a navedie vás na pochopenie situácie, v ktorej ste sa ocitli. Mne pomohla s dokončením projektu. Zamerala sa na zdroj mojich blokov, ktoré ma zaslepovali a nevedel som nájsť správne východisko. Predpokladám, že terapie zasiahnu aj ostatné oblasti môjho života. Ďakujem Tatiana, si mojou veľkou oporou.
Lukáš H.
S Tatianou som sa spojila online a bolo mi pri nej príjemne na duši. Počas terapie sme sa dostali do hĺbky mojej dušičky a musím sa priznať, že mi pri tom vytryskli aj slzy. Za tie slzy som vďačná. Uľavilo sa mi. Terapia ma naviedla na nové riešenia a bola pre mňa neoceniteľným prínosom. Určite nebola posledná. Ak sa chcete naladiť na svoje vnútro a svoju intuíciu, ktoré vás posunú vpred, terapiu vám odporúčam.
Marta M.

Ako prebiehajú konzultácie:
Nájdete u mňa oporu z pohodlia vášho domova, nemusíte nikam chodiť,
stretneme sa online prostredníctvom Skype, Viber, Signal, alebo cez telefón.

Cenník terapie s Tatianou

1 hodinová terapia online a report z terapie Cena: 60€

Súčasťou tejto terapie je vyplnenie dotazníka ešte pred samotnou terapiou. Dotazníku sa venujem pred terapiou, aby som vedela, v akej situácii sa nachádzate a čo konkrétne potrebujete vyriešiť. Následne vám po prevedení terapie zašlem report a zopár rád, ako sa vo svojom živote posunúť ďalej.
Mám záujem o terapiu →

1 hodinová terapia online a konzultácia Cena: 60€

Súčasťou tejto terapie je vyplnenie dotazníka pred samotnou terapiou. Dotazníku sa povenujem ešte predtým, ako sa spolu spojíme online, aby som vedela, čomu sa budeme počas terapie venovať, čo vás najviac trápi. Spolu sa potom online porozprávame, preberieme detaily.
Mám záujem o terapiu →

2 hodinová terapia online a konzultácia Cena: 90 €

Aj tejto terapii predchádza vyplnenie dotazníka, aby som vedela kým ste, čo riešite, v akej životnej etape sa nachádzate, čo vás trápi. Online rozhovor trvá 2 hodiny a tu sa budeme spolu venovať do hĺbky témam, ktoré chcete prebádať.  Spoločne nájdeme riešenie, ktoré vnesiete do svojho života.
Mám záujem o terapiu →

V prípade záujmu o terapiu mi pošlite správu cez kontaktný formulár dole.
Do správy mi prosím v krátkosti napíšte o aký typ terapie máte záujem.
Následne Vám mailom pošlem dotazník a ostatné informácie.


Ak máte záujem o terapiu, napíšte mi.

Najčastejšie otázky:

Ako prebieha terapia a konzultácia?

Napíšeme si, alebo si zavoláme a dohodneme sa na téme terapie. Následne si určíme termín online stretnutia. V dohodnutý čas sa potom spolu spojíme a budeme sa venovať všetkému, čo vás trápi. Vypočujem si vaše otázky a po prevedení terapie vám navrhnem riešenie. Ukážem vám iný pohľad na problém, ktorý riešite.

Terapie SRT a SpR prevádzkujem aj na diaľku /vtedy pracujem sama, s tým, že sa napájam na klientove VJA a následne posielam report z prevedenej terapie/. Tento typ terapie je pre tých, ktorí sa nechcú pripojiť online, ale zveria celú terapiu do mojich rúk a ja im po prevedení terapie zašlem report o tom, aké programy, bloky a energie boli terapiou vyriešené. Plus rady, ako ďalej vo svojom živote pokračovať, čoho sa vyvarovať, alebo čomu venovať zvýšenú pozornosť.

Ako dlho trvá terapia a konzultácia:

Online stretnutie trvá 1 hodinu. V prípade záujmu môžeme terapiu predĺžiť, je to na vzájomnej dohode. Terapiu si môžete objednať aj na dve hodiny už vopred.

Koľko terapií je potrebné absolvovať?

Väčšinou sú potrebné 2-3 terapie, záleží na okolnostiach /o aký problém sa jedná, čo riešite, aká je téma terapie.../

Samozrejme, že je možné urobiť terapiu len jedenkrát. Niekedy postačí, ak vám podám pomocnú ruku a vy sa sami posuniete vpred na svojej životnej ceste.

Sú aj klienti, ktorí riešia viac tém a terapie im pomáhajú prechádzať životom s ľahkosťou. Terapie absolvujú viackrát do roka a spolu odhaľujeme tajomstvá ich duše.

Platí sa terapia a konzultácia vopred?

Áno terapie, či už na diaľku, alebo online sa platia vopred.

                INFORMÁCIA PRE VÁS

Táto stránka predstavuje nezáväzný informačný zdroj a nenahrádza lekársku, alebo inú odbornú starostlivosť. Poskytovateľka nezodpovedá za žiadne komplikácie vzniknuté používaním tejto stránky a odporúča v prípade akýchkoľvek zdravotných ťažkostí vyhľadať lekársku pomoc s cieľom poskytnutia odbornej diagnostickej a liečebnej starostlivosti.