Konzultácie

Pomôžem vám žiť naplno v období hormonálnych zmien, cítiť sa skvelo, mať kopec energie a pevné zdravie.

Tatiana Bencekova doma

Chcete svoje telo podporiť v období perimenopauzy a menopauzy?

Tápete a potrebovali by ste poradiť, ako vyrovnať hormonálne hladiny a získať späť silu a optimizmus?

Trápia vás návaly, zmeny nálady, problémy so spánkom, únava, alebo problémy s koncentráciou?

Nepríjemné príznaky menopauzy vás unavujú a chceli by ste svojmu telu pomôcť?

Chcete nastaviť zmeny vo svojom živote, ktoré vám prinesú vytúžené výsledky?

S tým všetkým vám viem pomôcť.

Čo môžete odo mňa očakávať

Životný štýl, výživná strava, pohyb a dostatočný oddych a relaxácia, vo veľkej miere ovplyvňujú to, ako sa cítite, ako vyzeráte, ako prežívate svoj život.

Každá z vás je iná, ale čo máte spoločné, je vaše ROZHODNUTIE, ako prejdete obdobím hormonálnych zmien. Ak si chcete udržať zdravie a peknú postavu, zdravý životný štýl je jadrom vášho úspechu.

Ja vás na tejto ceste podržím a pomôžem vám posunúť sa vpred.

Spolu sa pozrieme na PRÍČINY nepríjemných príznakov menopauzy, ktoré vás trápia. Nájdeme cestu, ako podporiť organizmus v tomto náročnom období.

Získate mnoho overených TIPOV A RÁD Z PRAXE. Tieto informácie vás naštartujú a postupným zavádzaním do praxe sa stanete tvorkyňami svojho života.

Nemusíte držať diéty, kupovať enormné množstvá doplnkov stravy a potiť sa vo fitness každý deň.

Postačí vám, urobiť zopár zmien vo svojom životnom štýle. A uvidíte ZÁZRAČNÚ PREMENU.

Čo vám naša spolupráca prinesie:

 • Prehodnotenie prístupu k sebe, k svojim požiadavkám, k svojmu telu
  Naučíte sa, čo vám spôsobuje zhoršenie príznakov, alebo vás oberá o energiu, aká je príčina a čo viete pre seba urobiť.
 • Zlepšenie života na všetkých úrovniach
  S minimálnym nasadením dosiahnete ohromné úspechy. Naučíte sa ako dosiahnuť hormonálnu rovnováhu pomocou odskúšaných metód.
 • Zmeny nálad budú pre vás minulosťou
  Prinesiem vám odpovede na otázky, ako utíšiť pocity úzkosti a zlepšiť si náladu. Už sa nebudete zmietať v hormonálnom mixéri, ktorý vám prinášal negatívne zmýšľanie, neopodstatnený strach a obavy.
 • Úspech máte na dosah
  Prinesiem vám nové poznatky, ktoré nemusíte vyhľadávať prácne na internete. Zavedením jednoduchých zmien do svojho života dosiahnete svoj cieľ. Môžete to skúsiť aj samy, ale so mnou máte väčšiu šancu na úspech. Potiahnem vás aj vo chvíľach, keď by ste to najradšej vzdali.

Ako konzultácie prebiehajú

Ešte ste sa s online konzultáciami nestretli a neviete si predstaviť, čo vás čaká?

Konzultácie sú vedené online, cez WhatsApp, Zoom, alebo SKYPE, alebo telefonicky. Spojíte sa so mnou z pohodlia vášho domova. Konzultácie si dohodneme vopred, po vyplnení dotazníka, kde mi o sebe napíšete zopár informácií.

Varianty ponúkaných služieb

1.       Jednorázová konzultácia ................. 60 €

2.       Komplexná starostlivosť – 3 konzultácie ......................160 €

3.       Dlhodobá spolupráca – s pravidelnými konzultáciami /hodinová konzultácia/ - 60 €

1. Jednorázová konzultácia

Tento druh konzultácie je pre tie z vás, ktoré sa potrebujú len poradiť a prebrať problémy, ohľadom príznakov perimenopauzy a menopauzy, ktoré sú akútne a zhoršujú kvalitu vášho života.

 • Úvodom tejto konzultácie je vyplnenie dotazníka, ešte pred samotnou konzultáciou. Po jeho vyplnení mi ho pošlete na mail a ja si preštudujem všetky údaje, aby som vedela, čo vás trápi, kto ste, v akej situácii sa nachádzate. Pomôžu mi lepšie pochopiť, s akými príznakmi hormonálnych zmien sa vyrovnávate.
 • Následne sa spojíme online v dohodnutom termíne. Konzultácia trvá približne 1 hodinu. Rozoberieme spolu všetko, čo vás trápi a poradím vám ako postupovať, aby ste eliminovali príznaky, ktoré vás oberajú o radosť zo života. Prekonzultujeme spolu vaše plány, čo chcete dosiahnuť. Akým zmenám ste otvorené.
 • Vysvetlím vám podrobne a do detailov, ako zmeniť prístup k sebe, k všetkému, čo aktuálne riešite. Naučím vás, ako sa naladiť na nový životný štýl. Dostanete základné informácie k zmenám, ktoré si postupne budete zavádzať do svojho života.

2. Komplexná starostlivosť – 3 konzultácie

Komplexná starostlivosť je najobľúbenejšia a má svoje výhody. Počas troch konzultácií dokážeme nastaviť účinné zmeny, ktoré si zavediete do svojho života, budete vedieť, aké kroky podniknúť, aby ste sa posunuli na svojej ceste.

Dosiahnete harmóniu a rovnováhu vo všetkých oblastiach vášho života a to vďaka jednoduchým princípom, ktoré vás naučím a vy ich budete aplikovať do svojej každodennej rutiny.

 • Úvodom tejto konzultácie je vyplnenie dotazníka ešte pred samotnou konzultáciou. Po jeho vyplnení mi ho pošlete na mail a ja si preštudujem všetky údaje, aby som vedela, čo vás trápi, kto ste, v akej situácii sa nachádzate. Konkrétne potom preberieme problémy do detailov.
 • Potom sa spojíme online, v dohodnutom termíne a jedna konzultácia trvá 1 hodinu. Odstupy medzi konzultáciami si dohodneme, záleží od vás, ako vám to bude vyhovovať. Väčšinou sú viditeľné zmeny už po 10 – 14 dňoch.
 • Budem sa vám venovať na holistickej úrovni, to znamená, že sa zameriam na vašu ženskosť, ako sa staviate k vašej ženskej energii. Preberieme vaše životné situácie, ktoré vás oberajú o energiu. Povenujeme sa vášmu mysleniu, pozitívnemu naladeniu, odbúraniu stresu a mnohým ďalším témam, ktoré ovplyvňujú to, ako sa cítite, čo vás teší, čo vás brdzí. Všetko so všetkým súvisí a vaše telo nie je len o fyzickom vyjadrení, je tu aj nádherná ženská duša so svojimi potrebami. Zameriame sa nielen na váš vzťah k svojmu fyzickému telu, ale popracujeme aj na vašom myslení. Zahodíme staré vzorce negatívneho myslenia a nahradíme ich pozitivitou, nadšením a sebaláskou. Naučím vás napojiť sa na potreby vášho tela a duše.

3. Dlhodobá spolupráca – s pravidelnými konzultáciami

Dlhodobá spolupráca je efektívnou pomocou pre klientky, ktoré si už prešli komplexnou starostlivosťou. Väčšinou  vediem ženy v dlhšom časovom úseku, to nám umožňuje venovať sa problémom do detailov.
Ženy sú nadšené úžasnými zmenami, ktoré prichádzajú.

 • Jedná sa o telefonické konzultácie v trvaní 60 minút – väčšinou 1- 2x do mesiaca, alebo individuálne podľa potreby.
 • Pri každej konzultácii preberieme, čo sa vám podarilo, čo vám vyhovuje a v čom pociťujete, že by bolo lepšie urobiť zmeny.
 • Uprednostňujem dlhodobú spoluprácu, lebo počas jednohodinovej konzultácie vám viem dať know how, ale pri zavádzaní poznatkov a zmien do praxe, sa veľakrát vynoria nové veci. A za hodinu sa všetko naraz vyriešiť nedá. Pravidelnou podporou vám viem pomôcť oveľa viac, dostaneme sa ku koreňom problémov, ktoré sa už hlbšie zakorenili a potrebujú čas. Je pre mňa obrovskou radosťou, keď vidím, ako sa ženám darí a aké úžasné zmeny u nich nastávajú.

INFORMÁCIA PRE VÁS
Nasmerujem vás na cestu k zdraviu, ale najdôležitejšou osobou, ktorá urobí zmeny, STE VY. Nenesiem zodpovednosť za vaše zdravie, tú máte len vy. V prípade akýchkoľvek zdravotných ťažkostí vám odporúčam vyhľadať lekársku pomoc s cieľom poskytnutia odbornej diagnostickej a liečebnej starostlivosti.