11 inšpirácií ako byť pôvabná a zdravá po 50

Transformujte vaše telo a myseľ!

Stiahnite si e-book ZDARMA a objavte 11 najúčinnejších tajomstiev zdravia a  pôvabu, o ktorých možno ani neviete.

Transformujte vaše telo a myseľ a omladnite!

Dokážete to prirodzenou cestou, stačí ak si do života zavediete zopár jednoduchých rituálov, ktoré vám spríjemnia život.

Vaše telo a myseľ sa zmenia a vy budete cítiť prílev energie, optimizmu a radosti.

Cíťte sa mlado, krásne a žensky aj napriek päťdesiatke.
Urobte si toto obdobie najkrajším a najlepším vo vašom živote.

Odhaľte 11 inšpirácií, ako sa stať pôvabnou a zdravou počas menopauzy a v období po nej. Dosiahnite fyzickú a psychickú rovnováhu aj napriek hormonálnym zmenám. Bez zbytočných diét a námahy.

Dodajte svojmu telu všetko, čo potrebuje.

Začítajte sa do tipov ako rozmaznávať svoje telo a dožičiť mu všetko, čo potrebuje.

  • Objavte 11 najlepších spôsobov, ako byť pôvabná a zdravá.
  • Omladnite prirodzenou cestou a buďte plné energie a elánu do života.
  • Osvojte si 11 krokov, ako sa dostať zo začarovaného kruhu menopauzy a zmien na tele a na duši.
  • Naučte sa, čo môžete urobiť, ak ste už vyskúšali všetko, ale nedokážete sa zbaviť nepríjemných príznakov.
  • Zistite, prečo by ste nemali zabúdať na svoju dušu a ako by ste sa jej mali venovať.

Čo povedali o e-booku

Ďakujem za tento inšpiratívny a zaujímavý e-book pre zrelé ženy. Ženám, ktoré dovŕšia štyridsaťpäť rokov, kedy už dochádza k hormonálnym zmenám takmer u každej, sa nevenuje toľko pozornosti, koľko by si zaslúžili. Ak hľadajú nejaké informácie, ktoré by im pomohli v pohode prežívať obdobia zmien, ktorými prechádzajú, nachádzajú údaje, ktoré sa téme venujú len okrajovo. Tatiana v tomto e-booku prináša veľa užitočných rád, ako sa o seba starať a prejsť týmto obdobím s ľahkosťou. Ďakujem za tipy ako sa venovať svojmu telu a svojej duši.
Daniela Sopóci http://www.danjelik.sk/
Dlhé roky sa zaujímam o zdravý životný štýl a stravovanie. Prechádzam obdobím pred menopauzou a hľadala som informácie, kde by som našla odpovede na svoje otázky. S pribúdajúci rokmi mám stále väčší problém udržať si svoju váhu. Aj napriek zdravej strave a pohybu, sa ručička na váhe posúvala smerom hore. Viem, že stravou dokážeme ovplyvniť veľa, nielen naše fyzické telo, ale aj psychiku. Tvoj e-book je napísaný veľmi zrozumiteľne a našla som si v ňom pre seba mnoho podnetných inšpirácií. Vďaka za pekný a výstižný návod ako sa o seba starať. Prajem ti veľa úspechov!
Eva Štefančinová
Tento e-book som si stiahla zo zvedavosti. Chcela som vedieť, čo mi prinesie jeho prečítanie. E-book by som odporučila všetkým ženám, ktoré si chcú zmeniť svoj životný štýl a chcú si pomôcť v období zmien, ktorými každá žena musí prejsť. Určite si v ňom nájdete všetko, čo práve hľadáte. Ja som si tu našla zopár podnetov, ktoré začnem postupne zaraďovať do svojho každodenného života. Nájdete tu mnoho užitočných a praktických rád. Ak chcete vo svojom živote previesť zmeny, ktoré vám spríjemnia život, určite si ho prečítajte. Bola som milo prekvapená a myslím, že si tam každá nájde niečo pre seba. Prajem tebe a tvojmu e-booku veľa čitateliek.
Ing. Stanka Chmelíkováhttp://www.pullface.eu/