3 najlepšie spôsoby ako byť okamžite atraktívnejšou

atraktivna zena

Poďme si ukázať, ako môžete byť atraktívnejšou aj keď ste prekročili vek, kedy si o vás málokto myslí, že niečo také ešte dokážete.

Verím, že každá z vás chce vyzerať atraktívne a pekne, byť elegantná a cítiť sa fajn.

Ak máte zo seba dobrý pocit, vyžarujete ho aj do svojho okolia. Viem, niektoré si hovoríte, ja to nepotrebujem, uznávam iné hodnoty.

Ale predsa len, prečo by ste neurobili niečo pre seba, keď vás to nestojí veľa námahy, peňazí a nebolí to.

Sú dni, kedy nemáte na nič čas, naháňate sa a potrebovali by ste mať pocit, že ste v pohode. Ale pri prechádzaní okolo zrkadla, alebo výkladu v obchode si začnete na seba sypať popol, za to ako vyzeráte.

Poznáte ten pocit?

Tiež ho mávam.

Dôvera v seba patrí k tým úžasným vlastnostiam, ktoré vám dodajú elán do života. Ak urobíte zopár maličkostí, ktoré zvýšia vašu sebadôveru budete sa cítiť atraktívnejšie.

Poďte sa pozrieť, ako to môžete dosiahnuť.

Ktoré sú 3 najlepšie spôsoby ako byť okamžite atraktívnejšou?

1. Snažte sa o správne držanie tela

Ak chodíte zhrbené, pozeráte do zeme a váš pohľad smeruje dole, vysielate svetu signál, že sa s ním nechcete rozprávať. Ľudia vidia vašu reč tela, ktorá im hovorí, že nie ste v pohode.

Každý sa radšej stretáva s otvorenými a usmiatymi ľuďmi. Prečo je to tak?

Lebo…

Lebo každý má dosť svojich starostí a nebude si brať na plecia ešte aj starosti iných.

Nie ste pre nich atraktívna.

Ak zmeníte postoj a vystriete sa – otvoríte sa svetu a ľudia si vás začnú všímať. Budú s vami komunikovať a príjmu vás s potešením.

2. Žite v prítomnom okamžiku

Stáva sa vám, že sa s niekým rozprávate a zrazu zistíte, že neviete o čom hovoril?

Stane sa to každému.

Sme natoľko zahltené prácou, elektronikou, stresom, že mozog v určitých chvíľach vypína.

Ak ale chcete byť atraktívne pre druhých ľudí, buďte pri nich v prítomnom okamžiku. Venujte im svoju pozornosť a počúvajte, čo hovoria. Zapojte sa do rozhovoru, pýtajte sa ich na všetko, čo vás zaujíma.

Pozerajte sa pri rozhovoroch ľuďom do očí a dajte im najavo svoje uznanie.

Budú vás mať radi a budú vyhľadávať vašu spoločnosť.

3. Buďte samy sebou

Nemusíte sa nikomu prispôsobovať. Robte všetko, čo vám robí radosť. Nedajte si diktovať do svojho života. Noste oblečenie, v ktorom sa cítite dobre. Upravte sa tak, ako vám pristane. Nemusíte ísť podľa najnovších trendov.

Muži majú radi prirodzené ženy.

Starajte sa o svoje telo a doprajte mu všetko, čo si žiada.

Pritom nezabúdajte aj na svoju dušu.

Ak budete samy sebou, budete do sveta vyžarovať svoju osobnosť, svoje ja, to vám do života pritiahne tých správnych ľudí. Vycítia aké ste a budete pre nich atraktívne, kvôli svojej autentickosti.

“Je potrebné byť odlišní, aby ste boli nenahraditeľní.” – Coco Chanel

Verím, že tieto 3 veci vám pomôžu, aby ste boli atraktívne pre svoje okolie a privedú vám do života tých ľudí, ktorí vám budú sympatickí a budete si s nimi mať čo povedať.

Nie je na tom nič zlé, ak chcete vyzerať dobre, a okrem 3 rýchlych tipov k dosiahnutiu atraktivity, mám pre vás ešte zopár vecí, ktoré vám pomôžu cítiť sa úžasne.

Čo môžete pre seba urobiť, aby ste zvýšili svoju atraktivitu?

  • Vstávajte skoro, tento zvyk vám prinesie mnoho benefitov. Budete mať viac času na rannú rozcvičku, sprchu, raňajky a na obliekanie. Nebudete musieť v rýchlosti na seba nahádzať to, čo vám prvé príde pod ruku. Stihnete aj ľahký make-up.
  • Cvičte, ak si nájdete čas na každodenné cvičenie, budete sa cítiť ľahko a budete pôsobiť mlado. Spôsob, ako chodíte, a aké máte držanie tela závisí práve od pevných svalov. Joga je ideálnym cvičením pre ženy. Niektoré ženy udávajú, že je pre ne moc pomalá. Ak sa vám páči skôr rezkejší štýl pohybu máte na výber z behu, bicyklovania, aerobiku. Začnite a pestujte si svaly.
  • Nezabúdajte na upravené vlasy. Sú korunou krásy a určite poznáte ten pocit, keď odchádzate od kaderníčky. Vznášate sa a cítite sa nádherne. Prečo by ste sa tak nemohli cítiť stále? Starajte sa o ne s láskou, doprajte im veľa vitamínov a minerálnych látok zvnútra aj zvonku.
  • Nechty by ste nemali zanedbávať. Postarajte sa, aby ste ich mali vždy upravené. Zanedbané nechty vám na atraktivite nepridajú. Je na vás, či máte radšej sýtejšie farby, alebo si zvolíte prírodné. Hlavne aby boli čisté a pekne upravené.
  • Pitný režim vám dodá potrebnú hydratáciu. Počas dňa si doprajte čistú vodu s citrónom, mätou a zázvorom. Vaša pleť bude žiariť a na okolie budete vysielať signály zdravia a mladosti.
  • Nezabúdajte na správnu výživudostatok spánku. Oboje sú dôležité. Ak máte zlú stravu, okamžite sa to prejaví na vašom výzore. Nedostatok spánku je zlodejom peknej, sviežej pleti a postará sa vám o zbytočné vrásky. Ak si doprajete dlhý spánok vaše telo sa zregeneruje a omladí.
  • Nacvičte si ako si urobiť make-up, ktorý vám pristane, zvládnete ho za pár minút, nie je to nič zložité. Poraďte sa s kozmetičkou, alebo vizážistkou. Na internete nájdete tiež mnoho návodov.
  • Noste oblečenie, ktoré vám pristane a hlavne, v ktorom sa cítite dobre. Ak vás odev tlačí, padajú vám ramienka, alebo si musíte stále niečo naprávať, budete mať zo seba zlý pocit a zbytočne pokazíte dojem, ktorým pôsobíte na ľudí.
  • Smiech a humor by ste si mali zaradiť do každodenného života. Budete sa cítiť skvele, a na ostatných zapôsobíte priateľsky a atraktívne. Tiež si vyberáte radšej priateľky, s ktorými sa dokážete od srdca zasmiať a zabaviť.

Ste samy sebou? Máte už svoj štýl a ste so sebou spokojné?

Mám pre vás zopár inšpirácií v mojom ebooku zadarmo.

Verím, že vám tento článok pomohol. Ak máte otázky, môžete sa pripojiť k uzavretej facebookovej skupine, kde nájdete odpovede na mnohé z nich. Pripojte sa k ženám na rovnakej vlnovej dĺžke.

 

 

Tatiana Benčeková
Som žena po päťdesiatke, plná optimizmu, elánu a radosti zo života. Vďaka svojim skúsenostiam vo výžive vám viem ukázať, ako naštartovať svoje telo, aby bolo plné elánu a aby ste sa cítili zdravo a príťažlivo. Naučím vás ako si jednoducho môžete dopomôcť ku krásnej postave a k ženskému pôvabu. Môj príbeh si môžete prečítať tu>>