Cuketové špagety s cottage syrom a červenou paprikou

cuketove spagety s cottage syrom

Ak máte radi cuketu, je to úžasná zelenina, ktorá vám pomôže udržať si svoje kilá na uzde. Zasýti, ale nepriberiete z nej.

Cuketa je bohatá na vitamíny a minerálne látky a môžete z nej pripraviť veľa chutných jedál. Tieto špagety si zamilujete. Vyskúšajte.

Potrebujeme:

1 cuketu
1 cottage syr
soľ
korenie
kurkumu
olivový olej, alebo Ghí maslo
kúsok zázvoru
červenú papriku
bylinky, alebo pažítku

Postup:

Cuketu si nakrájame špirálovým krájačom na špagety. Na panvici si zohrejeme olej, alebo Ghí maslo a cuketu osmažíme, podlejeme trochou vody a necháme len chvíľku, asi 5 minút podusiť, osolíme a pridáme štipku kurkumy a nastrúhaného zázvoru.

Na vrch dáme cottage syr a nakrájanú červenú papriku. Ozdobíme pažítkou, alebo nasekanými čerstvými bylinkami.

Dobrú chuť vám prajem😊

Tatiana Benčeková
Tatiana založila komunitu žien, ktoré vstupujú do perimenopauzy a menopauzy, alebo práve obdobím hormonálnych zmien prechádzajú. Je koučkou v oblasti holistickej výživy, alternatívnych prístupov, aromaterapie a terapeutkou duše. Tatiana je autorkou e-bookov 10 krokov k zvládnutiu menopauzy prirodzenou cestou a Tajomstvá prirodzeného chudnutia. Učí ženy prechádzať cestami hormonálneho labyrintu, pomocou jednoduchých zmien v ich životnom štýle, v kombinácii s alternatívnymi a terapeutickými metódami. Viac o Tatiana nájdete tu >>> . Pripojte sa k zrelým ženám na facebooku >>